?INFOPEALINN INTERNETIS!?
VAJAD ABI?
OTSI: märksõna | firma | faks | koduleht | e-post | reg. kood | aadress | kaubamärk
 

Tutvustus

prindi
Tutvustus

Visioon – saada rahvusvaheliselt tunnustatud atraktiivseks infomeedia kaubamärgiks, mille tarbijaskond ei sõltu riigipiiridest.

Missioon - meie missiooniks on vahendada informatsiooni info pakkujate ja tarbijate vahel, seda kõige laiemas mõttes, kasutades maksimaalselt hästi ära innovaatilisi infovahendusteenuseid.

Eesmärk – olla juhtiv, suurima kasutajaskonnaga kvaliteetset teenust pakkuv äriinfo kanal internetis.

Infowebi Teenused OÜ on Eesti kapitalil baseeruv firma, mis on spetsialiseerunud Interneti äriportaali koostamisele ja arendamisele Eestis, firma on loodud 1998. aastal. Võib julgelt öelda, et oleme oma ala pioneerid Eestis. Meie missiooniks on lähendada omavahel firmasid ja tarbijaid, kasutades maksimaalselt ära juhatava meedia ja Interneti võimalusi. Ärikataloog www.infoweb.ee - tuntud mitte ainult Eestis. Infowebi äriportaal on loodud hõlbustamaks firmainfo leidmist. Andmebaasis on informatsioon peaaegu kõikide Eestis registreeritud firmade kohta. Võimalusi otsimiseks on mitmeid: firma nime, aadressi, registreerimisnumbri või telefoni järgi saab leida ka ülejäänud andmeid. Samuti on lihtsustatud firmadevahelist (B2B) ja firmade ning tarbijate vahelist (B2C ja C2B) suhtlemist.
Meie baasi kasutades on võimalik saata kiri valitud firmale või firmade grupile. Märksõnade järgi otsing aitab leida just teile vajaliku ala või tootega tegeleva firma andmeid, tegevusala annab pildi samal alal tegutsevate firmade kohta, võimaldades teil valitud firmadelt saada parim pakkumine või ise neile pakkumist saata. Kiirele inimesele on abiks sms-lühinumbrid ja tähtsate numbrite info, samuti leiad meie lehelt suunakoodid, sihtnumbrid ja valuutakursid. Otsing välismaalt aitab luua kasulikke kontakte ettevõtetega mujal maailmas.Juhatav meedia Internetis
Internet kui kõige kiiremini arenev meediakanal on praeguseks tõusnud maailma suurimaks ja võimsaimaks infovahenduskanaliks. Interneti andmebaasil on suured eelised võrreldes teiste meediakanalitega. Ühe kontakti hind internetis on traditsioonilise meediaga võrreldes palju odavam ning samas on võimalik oma sihtgruppi täpsemini tabada, tänu tehnilistele võimalustele on võimalik teada saada ka saavutatud kontaktide arvu.
Internet pakub mitmeid erinevaid võimalusi kliendi tähelepanu võitmiseks, reklaamid ja videoklipid annavad ülevaate pakutava toote või teenuse omadustest, võimalik on täpselt ajastada hooajalisi kampaaniaid, kasutades kindla lugejaskonnaga lehte. Kõike seda pakub Teile kõige rohkemate äriklientideni jõudev ja kõige vähem kulutusi nõudev Infowebi Teenused OÜ.
Me oleme Teile kättesaadavad ööpäevaringselt kogu maailmas, kus iganes on internet. Ja kogu maailm leiab teid! Igal ajal. Igas kohas.

Infowebi Teenused OÜ-i kontaktandmed.
Koskla 20-2, 10615 Tallinn
Tel. 6652800,
faks. 6652801